Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Phillip Phillips - Gone, Gone, Gone
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.01
2018
Opera Rara 2018

Opera Rara 2018

 
Opera Rara 2018
W czwartek 18 stycznia rozpocznie się w Krakowie tegoroczna edycja festiwalu Opera Rara. Koncerty i widowiska potrwają aż do 13 lutego.

Trzy recitale wokalne z fortepianem, trzy recitale z towarzyszeniem orkiestry, dwa koncerty z operami w wersjach koncertowych oraz dwa widowiska stworzone specjalnie dla krakowskiej widowni, czyli w sumie czternaście wydarzeń - to wszystko czeka na uczestników festiwalu Opera Rara.

Szczegółowy program festiwalu oraz informacje o biletach znajdują się na stronie: operarara.pl.

Przypomnijmy, że Opera Rara wystartowała w 2009 r. jako cykl poświęcony przedstawianiu ambitnych i święcących triumfy przedstawień operowych. Centralną częścią programu były rekonstrukcje dawnych oper z kanonu XVII i XVIII w., w wykonaniu czołowych europejskich interpretatorów. Na krakowskich scenach zaśpiewali dotychczas najznamienitszych śpiewacy operowi, m.in.: Maria Grazia Schiavo, Roberta Invernizzi czy Philippe Jarrousky.

Festiwal jest organizowany przez Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe i Capellę Cracoviensis przy wsparciu Teatru im. Juliusza Słowackiego.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners