Marilyn Manson - Sweet Dreams (Are Made of This)

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Wczoraj na Politechnice Krakowskiej wręczono nagrody zwycięzcom eliminacji okręgowych XXXI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Finał centralny odbędzie się w Zielonej Górze, w dniach 12-14 kwietnia br.

W olimpiadzie mogą brać udział uczniowie techników i liceów. Rywalizacja jest podzielona na trzy etapy: szkolny, okręgowy i centralny. Celem olimpiady jest rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań budownictwem, lepsze przygotowanie uczniów do podejmowania dalszego kształcenia na studiach kierunków budowlanych, jak również zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi w dziedzinie budownictwa.
Pośród zwycięzców eliminacji okręgowych najlepsi byli Artur Piegza, Karol Wojcieszak i Jacek Trela.

Pełną listę klasyfikacyjną uczestników można znaleźć na stronie internetowej olimpiady budowlanej.