Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - WorekBuszu
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

08.05
2020
Okaż serce, pomóż medykom w ich obowiązkach

Okaż serce, pomóż medykom w ich obowiązkach

 
Okaż serce, pomóż medykom w ich obowiązkach
Covid-19 ciągle zbiera śmiertelne żniwo, a każda para rąk do pracy jest w szpitalach na wagę złota. Wbrew pozorom studenci też mogą stanąć do walki z koronawirusem!
 
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie zwrócił się do Politechniki z prośbą o wsparcie ze strony studentów-wolontariuszy, którzy mogliby obsługiwać od ok. 15 maja (lub wcześniej) stanowisko do pomiaru temperatury za pomocą kamer termowizyjnych i w razie potrzeb mogliby wspomóc szpital w innych drobnych pracach technicznych związanych z obsługą aparatury medycznej. 
 
Praca w charakterze wolontariusza mogłaby zostać uznana w ramach praktyki programowej, po wcześniejszym uzgodnieniu wszystkich szczegółów z osobą koordynującą współpracę na linii Szpital - PK. 
 
Nabór studentów koordynuje przewodniczący Samorządu Studentów PK mgr inż. Krzysztof Pszczółka i prorektor  do spraw studenckich dr hab. inż. Marek Stanuszek. 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners