Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cult - Edie (Ciao Baby)
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.06
2018
Ogólnopolski Przegląd Chórów Akademickich

Ogólnopolski Przegląd Chórów Akademickich

 
Ogólnopolski Przegląd Chórów Akademickich
Od czwartku 28 czerwca do niedzieli 1 lipca w Kielcach ma miejsce V Ogólnopolski Przegląd Chórów Akademickich „Święty Krzyż 2018”. Jednym z wykonawców jest Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata”.

Wydarzenie odbywa się od 2014 roku, organizowane przez Politechnikę Świętokrzyską i Zgromadzenie Misjonarzy Oblatów Najświętszej i Niepokalanej Panny Maryi. Do tej pory w czterech edycjach udział wzięło ponad 800 osób, reprezentujących chóry z całego kraju.

W tym roku wystąpią: Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata”, Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej, Akademicki Chór Politechniki Opolskiej, Chór Akademii Morskiej w Gdyni, Chór Kameralny Uniwersytetu Zielonogórskiego „Cantus Humanus”, Akademicki Chór Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.

Koncert inauguracyjny zaplanowano na piątek 29 czerwca o godz. 17.00. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners