Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - Wola istnienia
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

14.04
2020
Ogólnopolska zbiórka na walkę z COVID-19

Ogólnopolska zbiórka na walkę z COVID-19

 
Ogólnopolska zbiórka na walkę z COVID-19
Świat zmaga się z nowym wirusem, który dotarł też do Polski i każdego dnia rozprzestrzenia się coraz bardziej. Najważniejsze jest to, by maksymalnie spowolnić postęp pandemii. Pomóc możemy nie tylko zachowując środki ostrożności, ale przekazując pieniądze na działania wspomagające.
 
W obliczu tej nowej sytuacji jest coraz więcej sygnałów, że w szpitalach zakaźnych zaczyna brakować środków ochrony personalnej dla lekarzy i pielęgniarek. To właśnie oni są teraz na pierwszej linii frontu walki z nowym patogenem. 
 
Fundacja Siepomaga stworzyła akcję zbierania funduszy na niezbędne wyposażenie powstających właśnie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią. Naukowcy z całego świata pracują nad szczepionką przeciwko koronawirusowi. Zanim ta trafi do potrzebujących, minie jednak wiele miesięcy. Sytuacja jest dynamiczna i trudna do przewidzenia, w związku z tym fundacja monitoruje zmiany i jest otwarta na potrzeby szpitali. Potrzebne są jednak fundusze na zreazlizowanie niektórych działań.
 
Działalność instytucji można wsprzeć finansowo poprzez przesłanie datku o dowolnej kwocie za pośrednictwem poniższej strony:
 
 
Cała redakcja radia zachęca do udzielania pomocy w każdej możliwej formie.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners