Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

11.07
2017
Ogłoszono listy osób przyjętych na PK

Ogłoszono listy osób przyjętych na PK

 
Ogłoszono listy osób przyjętych na PK
10 lipca br. ogłoszono pierwsze listy osób przyjętych na studia na Politechnikę Krakowską. Hitem rekrutacji po raz kolejny była informatyka, o jedno miejsce na tym kierunku walczyło blisko 9 kandydatów!

Na rok akademicki 2017/18 Politechnika Krakowska przygotowała 3217 miejsc na studiach stacjonarnych I stopnia. W ofercie siedmiu wydziałów było 25 kierunków studiów, w tym nowość - odnawialne źródła energii i infrastruktura
komunalna
. W ramach jednej opłaty rekrutacyjnej kandydat mógł wybrać jeden kierunek podstawowy i jeden alternatywny, a ogólnie kandydaci na PK mogli dokonać rejestracji na maksymalnie dwa kierunki podstawowe.

W liczbach bezwzględnych najwięcej rejestracji dokonano na kierunki: informatyka (kierunek prowadzony na trzech wydziałach), budownictwo (na dwóch wydziałach), transport (na dwóch wydziałach), architektura, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn, energetyka (na dwóch wydziałach), elektrotechnika, inżynieria biomedyczna, technologia chemiczna, inżynieria środowiska.

Od 11 do 18 lipca wydziałowe komisje rekrutacyjne będą przyjmować dokumenty od kandydatów. 20 lipca ogłoszone zostaną ostateczne listy przyjętych i listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia z list rezerwowych po pierwszej turze rekrutacji. Uczelnia przewiduje dodatkowy nabór na studia I stopnia we wrześniu. Wykaz kierunków dysponujących wolnymi miejscami umieszczony zostanie w serwisie rekrutacja.pk.edu.pl na przełomie lipca i sierpnia. Obecnie trwa jeszcze na Politechnice Krakowskiej rekrutacja na studia I stopnia na kierunku architektura krajobrazu (do 13 lipca) oraz na studia II stopnia (do września).

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners