Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - NowineX
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.06
2021
Office 365 A3

Office 365 A3

 
Office 365 A3
Od kilku lat Politechnika Krakowska posiada edukacyjną licencję na usługę Office 365 A1. W ramach tej licencji każdy pracownik i student PK ma możliwość korzystania z popularnych aplikacji biurowych: Outlook, Word, PowerPoint, Excel i OneNote w wersji internetowej (online) oraz usług takich jak: Exchange, OneDrive, SharePoint i Teams.


W drugim kwartale 2021 r. Dział Informatyzacji PK przeprowadził procedurę zakupu usługi Office 365 A3 dla edukacji (licencja roczna, ważna do 31 maja 2022 r. z planem przedłużania na kolejne lata). Plan A3 zachowuje wszystkie korzyści dotychczas posiadanego planu A1, a dodatkowo w istotny sposób rozszerza możliwości pracy grupowej i organizowania wydarzeń na żywo w usłudze Microsoft Teams.

Bardzo cenną korzyścią w nowym planie jest prawo do instalowania klasycznych aplikacji pakietu Office przez każdego użytkownika na maksymalnie pięciu komputerach PC lub Mac (również prywatnych) oraz instalowanie aplikacji pakietu Office na maksymalnie pięciu tabletach i pięciu telefonach.Dostęp do nowej licencji usługi Office 365 jest przydzielany indywidualnie poszczególnym pracownikom i studentom. Wszyscy pracownicy wydziałów oraz wszyscy studenci będą mieli przypisaną licencję automatycznie. Pracownicy administracji centralnej, którzy na swoich komputerach mają zainstalowaną wersję pakietu biurowego starszą niż Office 2016, a także pracownicy, którzy swoje obowiązki służbowe wykonują również przy użyciu prywatnego sprzętu komputerowego, będą mieli przypisaną licencję na pisemny wniosek kierownika jednostki przesłany do Działu Informatyzacji.

Po zalogowaniu się do usługi Office 365 zgodnie z opisem zamieszczonym w serwisie DI (linki poniżej), osoby z przydzieloną licencją A3 mogą pobierać programy instalacyjne.pracownicy: https://di.pk.edu.pl/uslugi-office-365-education-online-dla-pracownikow-pk/

studenci: https://di.pk.edu.pl/uslugi-office-365-dla-studentow/

doktoranci: https://di.pk.edu.pl/uslugi-office-365-dla-doktorantow/

 

----

photo credit: Microsoft Sweden / flickr
 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners