Red Hot Chili Peppers - Higher Ground

Odzyskaj Skarb Jagiellonów!

Stowarzyszenie studenckie "Studenci Dla Rzeczpospolitej" organizuje w najbliższą sobotę 27 maja grę miejską o tytule "Odzyskaj Skarb Jagiellonów". Wydarzenie pozwala na wykazanie się nie tylko wiedzą historyczną, ale również pomysłowością.

Do dnia 25 maja można zarejestrować 3-osobowy zespół, wysyłając zgłoszenie na adres skarbjagiellonow@gmail.com. W treści należy podać imię i nazwisko osób biorących udział, telefon kontaktowy oraz nazwę drużyny. Ilość miejsc ograniczona! Organizatorzy gwarantują świetną zabawę, więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia na facebook'u.