Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cranberries - Promises
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.05
2017
Odkryj w sobie lidera

Odkryj w sobie lidera

 
Odkryj w sobie lidera
Klub "Toastmasters PK" zaprasza na jednodniowe, bezpłatne szkolenie w zakresie kompetencji mówcy oraz lidera. Umiejętności przywódcze i zarządzanie projektami to tylko nieliczne aspekty, które można rozwijać za sprawą tego wydarzenia.
 
Umiejętności przywódcze są bardzo istotne w większości dzisiejszych zawodów. Liczne wystąpienia, projekty, prezentacje oraz wszelkiego rodzaju przemówienia towarzyszą pracownikom relatywnie często. W związku z tym nabycie tego typu zdolności jest wysoce pożądane pośród społeczeństwa. Okazję na pojawienie się w tym środowisku, postawienie pierwszych kroków daje klub "Toastmasters PK", we wtorek 16 maja, wstęp wolny, zapisy na stronie internetowej wydarzenia na facebooku do poniedziałku 15 maja. Serdecznie polecamy. 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners