Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Alex Clare - Too Close
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.06
2019
Odjazdowy Bibliotekarz z Odjazdowym Rajdem Rowerowym

Odjazdowy Bibliotekarz z Odjazdowym Rajdem Rowerowym

 
Odjazdowy Bibliotekarz z Odjazdowym Rajdem Rowerowym
W sobotę 15 czerwca br. po raz kolejny wystartuje krakowska edycja Odjazdowego Bibliotekarza! Jednym z organizatorów wydarzenia jest Biblioteka Politechniki Krakowskiej.

Odjazdowy Bibliotekarz to ogólnopolska akcja koordynowana przez Fundację Normalne miasto „Fenomen”. Jej pierwsza edycja odbyła się w 2010 r. w Łodzi. Celem akcji jest promowanie czytelnictwa i bibliotek w całej Polsce oraz za granicą – międzynarodowe akcje pod nazwą „Bicycool Library” odbyły się już m.in.: w Rumuniii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Neapolu. We wszystkich rajdach wzięło dotychczas udział prawie 50 tysięcy osób.

W Krakowie Odjazdowy Bibliotekarz organizowany jest z inicjatywy pracowników krakowskich bibliotek, którzy co roku wsiadają na rowery i wraz czytelnikami przemierzają krakowskie ulice.

W tym roku rajd rozpocznie się o godz. 12.00 pod Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Krakowie (al. Focha 39). Trasa radu prowadzić będzie przez Bulwary Wiślane na ulicę Promową 8 w Tyńcu, gdzie przy restauracji „Tarasy Tynieckie” odbędzie się piknik. Na mecie na uczestników będzie czekać ognisko, grill, gry i zabawy, siatkówka i piłka nożna w pięknych nadwiślańskich okolicznościach przyrody.

Osoby, które zamiast jazdy na rowerze preferują wypoczynek, organizatorzy wydarzenia zapraszają od razu na miejsce pikniku. Obok restauracji dostępny jest bezpłatny parking.

Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku >>>

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners