Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Drums - How It Ended
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

23.04
2021
Oddaj krew, czyli "Wampiriada" na Politechnice

Oddaj krew, czyli "Wampiriada" na Politechnice

 
Oddaj krew, czyli "Wampiriada" na Politechnice
W dniach 23-24 kwietnia Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Krakowskiej we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie, Klubem Studenckim „Kwadrat” oraz Dzielnicą XIV Czyżyny organizuje akcję honorowego oddawania krwi – „Wampiriadę”. Punkt poboru będzie zorganizowany w Klubie „Kwadrat” przy ul. Skarżyńskiego 1.

Pierwsza „Wampiriada” na Politechnice Krakowskiej odbyła się w 2000 r. Jej pomysłodawcą i organizatorem był Przemysław Miłoń, ówczesny przewodniczący NZS PK. Przed pandemią koronawirusa Niezależne Zrzeszenie Studentów PK organizowało akcję honorowego oddawania krwi zwykle dwa razy do roku. 
 
Nowa edycja „Wampiriady” odbędzie się w piątek i sobotę (23 i 24 kwietnia) w godz. od 9.00 do 14.00 w Klubie Studenckim „Kwadrat” przy ul. Skarżyńskiego 1. 
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners