Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Tegan and Sara - Closer
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.07
2020
Odbyła się studencka debata kandydatów na rektora PK kadencji  2020-2024

Odbyła się studencka debata kandydatów na rektora PK kadencji 2020-2024

 
Odbyła się studencka debata kandydatów na rektora PK kadencji  2020-2024
W poniedziałkowej debacie organizowanej przez Samorząd Studencki PK udział wzięli prof. Andrzej Białkiewicz (WA) i prof. Jerzy Sładek (WM). Rozmowę prowadził mgr inż. Krzysztof Pszczółka, przewodniczący Samorządu.
 
Kandydaci podczas blisko 1,5-godzinnej rozmowy zmierzyli się z pytaniami studentów oraz pracowników dot. m.in. ewaluacji dyscyplin na PK, inwestycji w infrastrukturę wydziałów i nowe przestrzenie dla studentów, losów akademika przy ul. Bydgoskiej i rozwoju miasteczka studenckiego, ankietyzacji i jej wpływu na oceny nauczycieli akademickich, umiejętności zarządczych kandydatów i ich wiedzy merytorycznej dot. uczelni oraz przygotowania do pełnienia funkcji rektora, wizji uczelni - pomiędzy akademickością a mechanizmami korporacyjnymi, ścieżek awansu dydaktyków, konsultacji ze społecznością akademicką inwestycji uczelnianych, pozyskiwania środków na inwestycje, ewentualnego udziału PK w federacji uczelni krakowskich, przykładów działań na rzecz samorządu studenckiego w ostatnich 4 latach, największych osiągnięć kandydatów na zajmowanych stanowiskach, projektu GEECO i wyrównywania szans kobiet i mężczyzn na PK, a nawet najlepiej wspominanych imprez studenckich i ocen w trakcie własnych studiów na PK.

 

Zapis całej debaty można obejrzeć na YT Samorządu Studentów.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners