Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Killing Joke - In Cythera
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

01.08
2017
Od godziny "W" minęły 73 lata

Od godziny "W" minęły 73 lata

 
Od godziny "W" minęły 73 lata
Dziś przypada 73. rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Punktualnie o godz. 17.00 w stolicy oraz w wielu polskich miastach, w tym Krakowie zabrzmią syreny. Powstanie warszawskie, które rozpoczęła godzina „W”, trwało przez 63 dni i było największą akcją zbrojną podziemnych struktur w okupowanej przez Niemców Europie.

O godz. 17.05 w Krakowie rozpocznie się msza w bazylice Mariackiej w intencji ojczyzny i żołnierzy poległych za wolność. O 18.30 na placu Matejki, przy Grobie Nieznanego Żołnierza odbędą się uroczystości z udziałem Wojska Polskiego. W Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” na godz. 19.15 zaplanowano okolicznościowe spotkanie.

W związku z rocznicą wybuchu powstania warszawskiego TAURON Arena Kraków będzie podświetlona w barwach biało-czerwonych.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners