Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.06
2020
Od dzisiaj rusza cykl wirtualnych spotkań rekrutacyjnych z przedstawicielami wydziałów PK

Od dzisiaj rusza cykl wirtualnych spotkań rekrutacyjnych z przedstawicielami wydziałów PK

 
Od dzisiaj rusza cykl wirtualnych spotkań rekrutacyjnych z przedstawicielami wydziałów PK
„LIVE Rekrutacja 2020” – cykl rozmów z przedstawicielami wydziałów Politechniki Krakowskiej oraz Działu Kształcenia rozpocznie się już 22 czerwca o godz. 11.00. Kandydaci na studia będą mogli poznać odpowiedzi na pytania związane z rekrutacją na Politechnikę oraz ofertą dydaktyczną uczelni. Wywiady będą emitowane na stronach wydarzeń na Facebooku.
 
Jak policzyć punkty rekrutacyjne? Czy i jakie dokumenty należy złożyć? Czy muszę dostarczyć Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej swoje zdjęcie? Co jeśli w dniu egzaminu zdalnego na architekturę będę mieć problemy z łączem internetowym? Czy aplikując na kierunek architektura można równocześnie kandydować na inżynierię wzornictwa przemysłowego? Na te i wiele innych pytań dotyczących rekrutacji na kierunki Wydziału Architektury oraz samego procesu rekrutacji odpowiedzą w poniedziałek eksperci zaproszeni do udziału w pierwszym odcinku „LIVE Rekrutacja 2020”: prodziekan Wydziału Architektury dr inż. arch. Rafał Zawisza, prof. PK, dr inż. arch. Mariusz Łysień z Instytutu Projektowania Miast i Regionów WA PK oraz mgr Joanna Bober z Działu Kształcenia Politechniki Krakowskiej. Rozmowę poprowadzi mgr Bartłomiej Krystyński z Działu Promocji PK. 
 
Podczas trwania programu widzowie będą mieć możliwość zadawania pytań, na które odpowiedzą pracownicy Politechniki Krakowskiej. Wystarczy napisać swoje pytanie w komentarzu pod filmem. Natomiast pula pytań, które zostaną zadane zaproszonym gościom, została wybrana na podstawie najczęściej pojawiających się tematów rozmów z osobami zainteresowanymi studiami na PK (np. przez Messengera) oraz wiadomości wysyłanych na adres: rekrutacja@pk.edu.pl.  
 
W kolejnych dniach – w ramach wydarzenia „LIVE Rekrutacja 2020: Porozmawiajmy o kierunkach” – będziemy się spotykać z przedstawicielami pozostałych wydziałów i odpowiadać na pytania dotyczące zasad rekrutacji na konkretne kierunki studiów prowadzone na danym wydziale oraz opowiemy o samych kierunkach. Cykl wirtualnych spotkań rekrutacyjnych potrwa do 17 lipca.
 
Zachęcamy do śledzenia programów i podajemy plan ich emisji:
 
 • 22 czerwca, godz. 11.00 – ogólne zasady dotyczące rekrutacji na PK, nabór na Wydział Architektury;
   
 • 26 czerwca, godz. 11.00 – nabór na Wydział Informatyki i Telekomunikacji;
   
 • 29 czerwca, godz. 11.00 – nabór na Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej;
 •  
 • 3 lipca, godz. 11.00 – nabór na Wydział Inżynierii Lądowej;
   
 • 6 lipca, godz. 11.00 – nabór na Wydział Inżynierii Materiałowej i Fizyki;
   
 • 10 lipca, godz. 11.00 – nabór na Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki;
   
 • 13 lipca, godz. 11.00 – nabór na Wydział Inżynierii i Technologii Chemicznej;
   
 • 17 lipca, godz. 11.00 – nabór na Wydział Mechaniczny.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners