Michal Lebiest - Nocne Rendez Vous

Oceniamy naszą uczelnię! Wystaw notę PK!

Od 10 do 24 stycznia br. pracownicy, doktoranci i studenci Politechniki Krakowskiej mogą wziąć udział w badaniu opinii na temat funkcjonowania uczelni. Linki do ankiet w wersji elektronicznej dostępne są w SIP oraz w eHMS.

Uzyskane za pomocą ankiet odpowiedzi przyczynią się do opracowania raportu na temat bieżącego stanu uczelni. W połączeniu z danymi z ubiegłorocznych ankiet pomogą one w sukcesywnym podejmowaniu działań poprawiających funkcjonowanie Politechniki Krakowskiej oraz zwiększających zadowolenie pracowników, studentów i doktorantów z przynależności do społeczności akademickiej PK.

Ankiety zostaną przeprowadzone w związku z kontynuacją monitoringu wskaźników w ramach Strategii Rozwoju Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki na lata 2021-2025. Są one skierowane do pracowników naukowych, pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, doktorantów oraz studentów PK.

Udział w badaniu jest dobrowolny i całkowicie anonimowy.