Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

My Chemical Romance - Welcome to the Black Parade
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.10
2020
Obradowało Kolegium Rektorskie PK

Obradowało Kolegium Rektorskie PK

 
Obradowało Kolegium Rektorskie PK
Wprowadzenie nauczania zdalnego pozostaje alternatywą. Studenci wolą zajęcia hybrydowe. O ewentualnych zmianach i przejściu na kształcenie zdalne mają decydować dziekani.
 
W poniedziałek 12.10.2020 r. obradowało Kolegium Rektorskie Politechniki Krakowskiej, wśród tematów była m.in. organizacja kształcenia na PK  wobec pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej. Na prośbę rektora PK prof. Andrzeja Białkiewicza sytuację na poszczególnych wydziałach przedstawili dziekani wydziałów.  Po dyskusji ustalono, że w gestii dziekanów pozostaną najbliższe decyzje dotyczące przejścia na całkowicie zdalny system kształcenia. Obecnie na taki tryb kształcenia przeszły WA, WIiT, WIMiF, WIEiK. 
 
Pozostałe wydziały:
 
WIL – kształci w formule mieszanej, rozważa przejście na system zdalny z zachowaniem możliwości dopuszczenia zajęć stacjonarnych w razie takich możliwości (wydziału,  prowadzących)
WM - kształci w formule mieszanej, rozważa przejście na system zdalny z zachowaniem możliwości dopuszczenia zajęć stacjonarnych w razie takich możliwości (wydziału,  prowadzących)
WIŚiE - kształci w formule mieszanej, bierze pod uwagę przejście na kształcenie zdalne
WIiTCh – od 19 października mają być prowadzone stacjonarne zajęcia laboratoryjne z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego
 
Obecny na spotkaniu przedstawiciel Samorządu Studenckiego przedstawił stanowisko studentów, którzy wolą pozostać przy kształceniu hybrydowym, tak długo jak pozwoli na to sytuacja. Rektor PK przypomniał, że informacje dot. zakażeń pracowników i studentów należy raportować, jak dotąd, do kanclerza PK, który prowadzi ogólnouczelniany rejestr konieczny do zarządzania sytuacją w skali uczelni.  Obecnie 2 chorych studentów przebywa w izolacji w akademikach PK. Są też pojedyncze zgłoszenia z jednostek PK o studentach lub pracownikach przebywających w izolacji lub na kwarantannie w warunkach domowych.     
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners