Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coma - Spadam
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.04
2018
„o Złoty Indeks PK"

„o Złoty Indeks PK"

 
„o Złoty Indeks PK"
Prawie czterdziestu tegorocznych maturzystów zostało nagrodzonych dodatkowymi punktami w rekrutacji na studia w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu „O Złoty Indeks PK". Uroczyste rozdanie certyfikatów odbyło się 13 kwietnia.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi uczniów na przedmioty ścisłe, bardzo istotne na studiach technicznych. W związku z tym zawodnicy rywalizują w dwóch dyscyplinach: matematyce i chemii. Do I etapu zarejestrowało się 309 osób: 264 z matematyki i 45 z chemii; to o 164 osoby więcej niż w roku ubiegłym.

Drugi etap rywalizacji w dziedzinie matematyki pozwolił zdobyć po 100 punktów 11 najlepszym oraz po 50 punktów w ramach nagrody II stopnia kolejnym 18 osobom. Ponadto, w dziedzinie chemii 9 maturzystów również uzyskało 100 punktów. Zwycięzcy będą mogli wykorzystać dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym na dowolny kierunek na Politechnice Krakowskiej (z wyłączeniem kierunków na Wydziale Architektury i kierunku inżynierii wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym).

Laureatom konkursu nagrody wręczał prorektor do spraw studenckich prof. dr hab. inż. Marek Stanuszek.

Pełną listę laureatów znajdziecie na stronie głównej uczelni.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners