Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Red Hot Chilli Peppers - Higher Ground
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

  Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.04
2018
„o Złoty Indeks PK"

„o Złoty Indeks PK"

 
„o Złoty Indeks PK"
Prawie czterdziestu tegorocznych maturzystów zostało nagrodzonych dodatkowymi punktami w rekrutacji na studia w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu „O Złoty Indeks PK". Uroczyste rozdanie certyfikatów odbyło się 13 kwietnia.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi uczniów na przedmioty ścisłe, bardzo istotne na studiach technicznych. W związku z tym zawodnicy rywalizują w dwóch dyscyplinach: matematyce i chemii. Do I etapu zarejestrowało się 309 osób: 264 z matematyki i 45 z chemii; to o 164 osoby więcej niż w roku ubiegłym.

Drugi etap rywalizacji w dziedzinie matematyki pozwolił zdobyć po 100 punktów 11 najlepszym oraz po 50 punktów w ramach nagrody II stopnia kolejnym 18 osobom. Ponadto, w dziedzinie chemii 9 maturzystów również uzyskało 100 punktów. Zwycięzcy będą mogli wykorzystać dodatkowe punkty w postępowaniu rekrutacyjnym na dowolny kierunek na Politechnice Krakowskiej (z wyłączeniem kierunków na Wydziale Architektury i kierunku inżynierii wzornictwa przemysłowego na Wydziale Mechanicznym).

Laureatom konkursu nagrody wręczał prorektor do spraw studenckich prof. dr hab. inż. Marek Stanuszek.

Pełną listę laureatów znajdziecie na stronie głównej uczelni.

 
 
« powrót
 


GALERIA  RADIOWA          Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                                                                              © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners