Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Acid Drinkers - Nothing Else Matters [Metallica]
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

17.01
2019
O wpływie górnictwa na środowisko

O wpływie górnictwa na środowisko

 
O wpływie górnictwa na środowisko
W dniach 17-18 stycznia na Politechnice Krakowskiej odbędzie się V Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Budownictwo-Infrastruktura-Górnictwo”. Tytuł tegorocznej edycji to „Wpływ górnictwa na środowisko, ludzi i infrastrukturę – metody ograniczania negatywnych skutków”.

Głównym celem wydarzenia jest prezentacja osiągnięć w badaniach interdyscyplinarnych, a także przedstawienie rozwiązań inżynierskich dotyczących obszarów górniczych. Ponadto,  konferencja będzie okazją do wymiany informacji naukowych, teoretycznych i praktycznych z zakresu rozpoznania oddziaływań eksploatacji górniczej i minimalizacji skutków tych oddziaływań na budowle, infrastrukturę i środowisko.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje naukowe i techniczne zagadnienia związane z fundamentami i eksploatacją budowli, obiektami inżynierskimi oraz infrastrukturą i środowiskiem na terenach górniczych i pogórniczych.

Więcej informacji na stronie internetowej konferencji.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners