Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Papa Roach - She Loves Me Not
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.10
2016
"O włos od pomocy" - podaruj swoją fryzurę

"O włos od pomocy" - podaruj swoją fryzurę

 
"O włos od pomocy" - podaruj swoją fryzurę
Studenci Politechniki Krakowskiej organizują niezwykłą akcję zbiórki włosów na peruki dla dzieci po chemioterapii i poważnych operacjach. W ramach wydarzenia pod nazwą „O włos od pomocy”, 10 października najlepsi krakowscy styliści fryzur będą ścinać włosy uczestnikom akcji.


To pierwsze tego typu wydarzenie na krakowskich, a być może nawet, polskich uczelniach. Zgłoszeń dokonało już ponad 60 pań i wciąż można się zgłaszać. Akcja adresowana jest zarówno do studentów uczelni, jak i mieszkańców Krakowa. Fryzjerzy są gotowi na przyjęcie nawet 100 długowłosych darczyńców. Akcja odbędzie się w budynku galerii „Gil” na kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24, w poniedziałek 10 października od godziny 9.00 do 17.00. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach czekać będzie 20 stylistów fryzur (w dwóch turach po dziesięciu fryzjerów) z kilkunastu znanych krakowskich salonów fryzjerskich.

Swój udział w akcji można zgłosić w formularzu Google.

Zapraszamy na profil wydarzenia na Facebooku.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners