Turbo - Dorosle dzieci

"O włos od pomocy" - podaruj swoją fryzurę

Studenci Politechniki Krakowskiej organizują niezwykłą akcję zbiórki włosów na peruki dla dzieci po chemioterapii i poważnych operacjach. W ramach wydarzenia pod nazwą „O włos od pomocy”, 10 października najlepsi krakowscy styliści fryzur będą ścinać włosy uczestnikom akcji.

To pierwsze tego typu wydarzenie na krakowskich, a być może nawet, polskich uczelniach. Zgłoszeń dokonało już ponad 60 pań i wciąż można się zgłaszać. Akcja adresowana jest zarówno do studentów uczelni, jak i mieszkańców Krakowa. Fryzjerzy są gotowi na przyjęcie nawet 100 długowłosych darczyńców. Akcja odbędzie się w budynku galerii „Gil” na kampusie Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24, w poniedziałek 10 października od godziny 9.00 do 17.00. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach czekać będzie 20 stylistów fryzur (w dwóch turach po dziesięciu fryzjerów) z kilkunastu znanych krakowskich salonów fryzjerskich.

Swój udział w akcji można zgłosić w formularzu Google.

Zapraszamy na profil wydarzenia na Facebooku.