Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own

„O włos od pomocy”

Studenci Politechniki Krakowskiej po raz drugi organizują akcję pomocy dla dzieci po chemioterapii. Będzie to zbiórka włosów na peruki dla chorujących. Strzyc będą najlepsi krakowscy styliści fryzur.

Warunkiem udziału w akcji jest wypełnienie odpowiedniego formularza. Od osób, które chciałyby oddać swoje włosy, wymagane jest ich co najmniej 25 cm. Nie mogą być jedynie bardzo zniszczone. Na strzyżenie każdego uczestnika, organizatorzy chcą przeznaczyć nawet godzinę.

Wydarzenie odbędzie się 23 października, na kampusie głównym Politechniki Krakowskiej, przy ul. Warszawskiej 24, w budynku galerii „Gil”, w godzinach 9:00-17:00.

Wydarzenie organizują Samorząd Studencki PK oraz Fundacja Przyjaźni WeGirls.