Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Limp Bizkit - Rollin'
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

16.10
2017
„O włos od pomocy”

„O włos od pomocy”

 
„O włos od pomocy”
Studenci Politechniki Krakowskiej po raz drugi organizują akcję pomocy dla dzieci po chemioterapii. Będzie to zbiórka włosów na peruki dla chorujących. Strzyc będą najlepsi krakowscy styliści fryzur.

Warunkiem udziału w akcji jest wypełnienie odpowiedniego formularza. Od osób, które chciałyby oddać swoje włosy, wymagane jest ich co najmniej 25 cm. Nie mogą być jedynie bardzo zniszczone. Na strzyżenie każdego uczestnika, organizatorzy chcą przeznaczyć nawet godzinę.

Wydarzenie odbędzie się 23 października, na kampusie głównym Politechniki Krakowskiej, przy ul. Warszawskiej 24, w budynku galerii „Gil”, w godzinach 9:00-17:00.

Wydarzenie organizują Samorząd Studencki PK oraz Fundacja Przyjaźni WeGirls. 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners