Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Acute Mind
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.03
2017
O Tadeuszu Kościuszce na PK

O Tadeuszu Kościuszce na PK

 
O Tadeuszu Kościuszce na PK
W dniach 24 i 25 marca Politechnika Krakowska będzie gospodarzem międzynarodowej konferencji naukowej „Tadeusz Kościuszko. Historia, współczesność, przyszłość. Relacje i zależności”.

Konferencja wpisuje się w obchody Roku Tadeusza Kościuszki. Na program konferencji składa się kilkanaście wykładów, dyskusje i wystawy. Wystąpią prelegenci z Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz z Macquarie University z Australii i Kosciuszko Museum w Solurze (Szwajcaria).

Konferencja odbędzie się w Międzywydziałowym Centrum Edukacyjno-Badawczym Politechniki Krakowskiej „Działownia” na kampusie przy ul. Warszawskiej 24.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie internetowej: www.konferencjakosciuszko.pk.edu.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners