Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Czterej Pancerni i Pies - Czterej Pancerni i Pies - Desz
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.02
2019
O ofercie NAWA na PK

O ofercie NAWA na PK

 
O ofercie NAWA na PK
15 lutego na Politechnice Krakowskiej odbędzie się spotkanie mające na celu przybliżenie propozycji Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA). Tematem rozmów będzie wsparcie kariery naukowej i poszerzenie współpracy z zagranicznymi ośrodkami badawczymi.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zajmuje się wspieraniem wymiany akademickiej i współpracą międzynarodową w celu wzmocnienia potencjału polskiej nauki i szkolnictwa wyższego. Organizatorem Dnia NAWA jest Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej Centrum Transferu Technologii PK, w ramach którego działa Centrum Euraxess wspierające mobilność naukowców. Szczegółowy program spotkania oraz rejestracja dostępne są na stronie Centrum Transferu Technologii PK, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners