Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Circle of Bards - Scarlet Moon
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.06
2018
O jakości wody pitnej w Małopolsce

O jakości wody pitnej w Małopolsce

 
O jakości wody pitnej w Małopolsce
Politechnika Krakowska wspólnie ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Małopolski zapraszają na konferencję pt. „Jaką wodę pijemy w Małopolsce?". Spotkanie odbędzie się w środę 13 czerwca na kampusie głównym uczelni przy ul. Warszawskiej 24.
 
Konferencja zgromadzi ekspertów, samorządowców oraz przedstawicieli miejskich przedsiębiorstw wodociągowych, którzy spróbują zdefiniować stan wody pitnej w województwie małopolskim, w kontekście nowych przepisów Unii Europejskiej. 
 
V Małopolska Konferencja Samorządowa „Jaką wodę pijemy w Małopolsce?” będzie mieć miejsce 13 czerwca w godz. od 10.00 do 14.00. Po wystąpieniach prelegentów przewidziano dyskusję.
 
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners