Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.10
2018
O damskim zdrowiu na PK

O damskim zdrowiu na PK

 
O damskim zdrowiu na PK
W najbliższy wtorek, 23 października, pracowniczki i studentki Politechniki Krakowskiej będą miały okazję dowiedzieć się wiele na temat profilaktyki zdrowotnej kobiet, w ramach akcji „Go Healthy Girl”. Wykłady odbędą się o godz. 15.00 w pawilonie „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24. Wstęp jest bezpłatny.

Akcja „Go Healthy Girl” ma na celu poszerzenie wiedzy o wirusie HPV, profilaktyce nowotworowej oraz intymnych problemach kobiet. Uczestniczki spotkania na Politechnice Krakowskiej wysłuchają wykładów prowadzonych przez fizjoterapeutki uroginekologiczne, lekarzy ginekologów ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz psychologa Kamila Perończyka.

Udział w konferencji jest bezpłatny, natomiast miejsca są ograniczone. Bilet można pobrać pod adresem:  https://gohealthypk.evenea.pl/

Więcej znajdziecie na FB wydarzenia.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners