Beats And Styles - Take It Back

O damskim zdrowiu na PK

W najbliższy wtorek, 23 października, pracowniczki i studentki Politechniki Krakowskiej będą miały okazję dowiedzieć się wiele na temat profilaktyki zdrowotnej kobiet, w ramach akcji „Go Healthy Girl”. Wykłady odbędą się o godz. 15.00 w pawilonie „Kotłownia” przy ul. Warszawskiej 24. Wstęp jest bezpłatny.

Akcja „Go Healthy Girl” ma na celu poszerzenie wiedzy o wirusie HPV, profilaktyce nowotworowej oraz intymnych problemach kobiet. Uczestniczki spotkania na Politechnice Krakowskiej wysłuchają wykładów prowadzonych przez fizjoterapeutki uroginekologiczne, lekarzy ginekologów ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz psychologa Kamila Perończyka.

Udział w konferencji jest bezpłatny, natomiast miejsca są ograniczone. Bilet można pobrać pod adresem:  https://gohealthypk.evenea.pl/

Więcej znajdziecie na FB wydarzenia.