Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - WorekBuszu
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

15.06
2015
Nowy zarząd AZS PK - podsumowanie zebrania z 8 czerwca

Nowy zarząd AZS PK - podsumowanie zebrania z 8 czerwca

 
Nowy zarząd AZS PK - podsumowanie zebrania z 8 czerwca
Głównymi punktami zebrania było sprawozdanie z kadencji Zarządu na lata 2013-2015, powołanie nowego Zarządu oraz Prezesa, a także dyskusja na temat spraw bieżących.

8 czerwca 2015 roku na hali przy ulicy Kamiennej odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Krakowskiej. 

Na początku Prezes Tomasz Buczek pokrótce podsumował mijającą kadencję, a Walne Zebranie jednogłośnie udzieliło absolutorium ustępującemu Zarządowi.

W kolejnym punkcie programu Katarzyna Pabis – kandydatka na stanowisko Prezesa wygłosiła krótkie przemówienie, w którym m. in. podkreśliła potrzebę dalszej współpracy z Centrum Sportu i Rekreacji oraz konieczność stopniowego zaopatrzenia sekcji sportowych w komplety nowych strojów. Samo głosowanie obyło się bez niespodzianki i kandydatka oficjalnie została nowym Prezesem.

Następnie Walne Zebranie przystąpiło do wyboru członków nowego Zarządu. Spośród 20 osób, które zostały zgłoszone przez sekcje, ustępujący Zarząd rekomendował 13 nazwisk, które znalazły się na karcie do głosowania. Wszyscy kandydaci zebrali odpowiednią liczbę głosów, dzięki czemu znaleźli się w nowym Zarządzie.

Podczas zebrania uchwalono również dwa wnioski. Pierwszy z nich dotyczył konieczności wyznaczenia kierownika w każdej sekcji, który będzie współpracował z Zarządem oraz informował członków sekcji o ważnych sprawach. Druga uchwała (dość humorystyczna) dotyczyła potrzeby częstszego uśmiechania się przez zespół naszych cheerleaders :)

 

Dwa dni po zakończonych obradach nowo wybrany Zarząd spotkał się na pierwszym posiedzeniu Zarządu w celu ukonstytuowania oraz wybrania wiceprezesów, a także członków prezydium i sekretarza. W czasie spotkania omówiono również kwestie zbliżającej się Gali Sportu oraz plany na najbliższy rok akademicki.

Podsumowując, w skład obecnego Zarządu KU AZS PK na kadencję 2015-2017 wchodzą:

 

Prezydium:

Katarzyna Pabis – Prezes

Krzysztof Włodarczyk – V-ce Prezes ds. sportu

Dariusz Pyko – V-ce Prezes ds. finansowych

Krzysztof Pszczółka – V-ce Prezes ds. organizacyjnych

Aldona Patycka – Sekretarz

Hanna Przegon

Mateusz Szeląg

 

Pozostali członkowie zarządu:

Kamil Stachura

Kacper Berbeć

Aleksandra Nędza

Anna Wawrzak

Rafał Zużałek

Marek Żytka

Anna Krawiec

 

źródło: www.azs.pk.edu.pl

MG

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners