Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Unknown
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.04
2023
Nowy termin 45. Biegu Kościuszkowskiego

Nowy termin 45. Biegu Kościuszkowskiego

 
Nowy termin 45. Biegu Kościuszkowskiego
Tegoroczne obchody rocznicy insurekcji kościuszkowskiej miały składać się z dwóch części – historycznej i sportowej. Pierwsza z nich odbyła się zgodnie z planem, tj. 24 marca br., zaś zmagania sportowe zostały przeniesione na inny termin, który właśnie został podany przez organizatorów. 45. Bieg Kościuszkowski wystartuje już w najbliższy wtorek, tj. 25 kwietnia.

Bieg Kościuszkowski organizowany jest przez Politechnikę Krakowską, Klub Uczelniany AZS PK oraz Centrum Sportu i Rekreacji PK. Wydarzenie służy upamiętnieniu postaci Tadeusza Kościuszki oraz przysięgi, którą złożył on narodowi polskiemu 24 marca 1794 r. na krakowskim rynku. Pierwszy Uliczny Bieg Sztafetowy Szlakiem Pomników Pamięci Tadeusza Kościuszki odbył się w 1977 r. z inicjatywy Edwarda Surdyki, Piotra Jeża i Jana Żurka.
 
Areną tegorocznych sportowych zmagań będzie – podobnie jak w 2022 r. – kampus główny Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24. Bieg Kościuszkowski odbędzie wyjątkowo 25 kwietnia br.
 
45. Bieg Kościuszkowski rozegrany zostanie w następujących kategoriach:
 
  • Bieg sztafetowy kobiet – 4 x 1 okrążenie;
  • Bieg sztafetowy mężczyzn – 5 x 1 okrążenie;
  • Bieg VIP-ów – 1 okrążenie trasy;
  • Bieg sztafetowy osób z niepełnosprawnościami  – 4 x 1 okrążenie;
  • Bieg pracowników w ramach Memoriału im. Edwarda Surdyki – 1 okrążenie.

Zgłoszenia do udziału we wszystkich biegach są przyjmowane poprzez elektroniczny formularz. Jest on dostępny wraz z Informatorem i Regulaminem Biegu na stronie Politechniki Krakowskiej

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners