Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Czeslaw Spiewa - Mieszko i Dobrawa Jako Poczatek
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

26.09
2018
Nowy sezon grzewczy

Nowy sezon grzewczy

 
Nowy sezon grzewczy
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Krakowie informuje, że w środę 26 września rozpoczyna dostawę do swoich odbiorców. W razie przeprowadzanych remontów instalacji cieplnej, należy zakręcić grzejniki, w celu uniknięcia ewentualnych wycieków z instalacji.

Temperatura wody w kranach jest uzależniona od okresu, w którym powstał budynek, oscylując w zakresie 45-60 st. Celsjusza, natomiast temperatura czynnika w grzejnikach zależy od warunków na zewnątrz oraz rodzaju instalacji centralnego ogrzewania wewnątrz budynku. Grzejniki powinny zapewnić miminum 20 st. Celsjusza w pomieszczeniach, które ogrzewają.

W Krakowie do miejskiej sieci cieplnej jest podłączonych 66 proc. mieszkańców. MPEC przypomina również, że rezygnacja z dostawy energii cieplnej może nastąpić na indywidualny wniosek odbiorcy, podpisany przez upoważnioną osobę (źródło artykułu).

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners