Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Papa Roach - Broken Home
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

30.08
2016
Nowy Sącz oczami studentów PK

Nowy Sącz oczami studentów PK

 
Nowy Sącz oczami studentów PK
W sierpniu nową wizję Nowego Sącza zaprezentowali studenci Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej na wystawie projektów nowych budynków i rewitalizacji starych budowli w mieście. Wystawę można było oglądać na sądeckim rynku przez cały miesiąc.

Projekty studentów to efekt współpracy prezydenta Nowego Sącza z Wydziałem Architektury PK. Miejsca w Nowym Sączu jako tematy projektów zostały wskazane przez Wydział Architektury Urzędu Miasta, jednak bez narzucania konkretnych rozwiązań. Były wśród nich Rynek Maślany, Park Strzelecki i stara cegielnia w Zawadzie.  - Te projekty pomagają nam na przykład w tworzeniu planów miejscowych, wydawaniu decyzji o warunkach zabudowy – powiedział Mirosław Trzupek, dyrektor Wydziału Architektury Urzędu Miasta Nowego Sącza i jednocześnie animator współpracy z PK. - Dostajemy od uczelni pewien obraz miasta i możemy go wykorzystywać w swoich działaniach planistycznych.

 

Zdjęcie za: Urząd Miasta Nowego Sącza / red.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners