Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Coldplay - Clocks
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

12.06
2020
Nowy numer „Zeszytów Historycznych Muzeum PK” dostępny on-line

Nowy numer „Zeszytów Historycznych Muzeum PK” dostępny on-line

 
Nowy numer „Zeszytów Historycznych Muzeum PK” dostępny on-line
Muzeum Politechniki Krakowskiej wydało trzeci numer „Zeszytów Historycznych”. Broszura jest dostępna w wersji elektronicznej na stronie Repozytorium PK.
 
Czytelnicy będą mogli zapoznać się z artykułami poświęconymi prof. Kazimierzowi Sokalskiemu, rektorowi Politechniki Krakowskiej w latach 1965-1968. Autorzy obszernie przedstawiają życiorys, dokonania i wkład prof. Sokalskiego w rozwój PK. W broszurze także o komputeryzacji na Politechnice Krakowskiej, począwszy od lat 60. oraz tekst na temat współczesnych tendencji w muzealnictwie.
 
Ze względu na ograniczenia spowodowane epidemią, wersja drukowana najnowszego numeru „Zeszytów Historycznych” będzie dystrybuowana w terminie późniejszym. Jednak osoby szczególnie zainteresowane otrzymaniem wydawnictwa, proszone są o mailowy kontakt z Muzeum PK: muzeum@pk.edu.pl, w celu ustalenia sposobu odbioru lub wysyłki.
 
Wersja elektroniczna "Zeszytów Historycznych" jest dostępna tutaj.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners