Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Acid Drinkers - New York, New York [Frank Sinatra]
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

02.01
2019
Noworoczny koncert KOS

Noworoczny koncert KOS

 
Noworoczny koncert KOS
W najbliższą sobotę 5 stycznia Krakowska Orkiestra Staromiejska zagra koncert z okazji nadejścia Nowego Roku. Wydarzenie będzie mieć miejsce w sali teatralnej parafii św. Jadwigi Królowej przy ul. Władysława Łokietka 60. Początek o godzinie 16:00.
 
Działająca pod patronatem Politechniki Krakowskiej Orkiestra powstała w 1988 r. Jest zespołem o bigbandowym brzmieniu, z dominującym repertuarem muzyki rozrywkowej, uzupełnianej o dynamiczne choreograficzne show. Orkiestra była wyróżniana prestiżowymi nagrodami, ma za sobą występy na wielu scenach w Polsce i Europie.
Bilety na koncert noworoczny można nabyć tutaj, natomiast więcej informacji na temat występu znajdziecie na stronie orkiestry smkos.pl.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners