Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Queen - Headlong
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

09.01
2023
Noworoczne Spotkanie Szkół Doktorskich Uczelni Technicznych w Polsce na PK

Noworoczne Spotkanie Szkół Doktorskich Uczelni Technicznych w Polsce na PK

 
Noworoczne Spotkanie Szkół Doktorskich Uczelni Technicznych w Polsce na PK
W dniach 12-13 stycznia na Politechnice Krakowskiej odbędzie się Noworoczne Spotkanie Szkół Doktorskich Uczelni Technicznych w Polsce. Wydarzenie skierowane jest do osób zarządzających szkołami doktorskimi, a więc dziekanów, dyrektorów i kierowników. Organizatorem spotkania, w którym udział weźmie blisko 30 jednostek naukowych, jest Szkoła Doktorska Politechniki Krakowskiej.
Tematyka spotkania skupiać się będzie na 4 roku kształcenia w szkołach doktorskich z uwzględnieniem zagadnień związanych ze zbliżającą się ewaluacją tych jednostek. Organizatorzy zaprosili do udziału przedstawicieli Ministerstwa Edukacji i Nauki. Swoją obecność potwierdził przewodniczący Komisji Ewaluacji Nauki prof. dr hab. inż. Błażej Skoczeń, który przedstawi zagadnienia dotyczące procesu ewaluacji, a także informacje o kształceniu doktorantów w Europie. 
 
Jak mówią przedstawiciele Szkoły Doktorskiej PK, największym atutem dla uczestników spotkania jest możliwość bezpośredniej wymiany doświadczeń związanych z funkcjonowaniem szkół doktorskich.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners