Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

07.01
2022
Nowohucka kolęda dla Hospicjum im. św. Łazarza

Nowohucka kolęda dla Hospicjum im. św. Łazarza

 
Nowohucka kolęda dla Hospicjum im. św. Łazarza
Organizatorzy cyklu „Nowa Huta. Dlaczego Nie?!” zapraszają na wieczór kolęd. Wydarzenie odbędzie się już 8 stycznia, o godz. 19.00, w kościele pw. Maksymiliana Marii Kolbego na os. Tysiąclecia 86. W trakcie koncertu odbędzie się kwesta na rzecz Hospicjum im. św. Łazarza.

Spotkanie będzie okazją do przedłużenia radosnego klimatu świąt i przypomnienia sobie zapomnianych zwrotek kolęd. W trakcie wydarzenia wystąpią: soliści Magda Niedbała-Solarz i Piotr Kwinta, chór Gaudium, bocheński chór kameralny Salt Singers, chór Dominanta, Krakowska Młoda Filharmonia pod batutą Tomasza Chmiela. Dodatkowo podczas koncertu odbędzie się kwesta na rzecz Hospicjum Św. Łazarza. Koncert poprowadzi Lidia Jazgar.

Wstęp na koncerty jest bezpłatny. Obowiązują wejściówki, które można odebrać w Dziale Imprez i Promocji Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta, na os. Centrum A 6a.

Kolędowanie odbywa się w ramach istniejącego już siedemnaście lat cyklu „Nowa Huta. Dlaczego Nie?!”. Nowohuckie spotkania są doskonałą okazją zaprezentowania ciekawej historii nowohuckich dzielnic i bogatej oferty kulturalnej proponowanej przez Ośrodek Kultury Kraków–Nowa Huta.

 

---

Źródło: Krakow.pl

Fot. Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta / materiały prasowe

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners