Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Cranberries - New New York
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

02.01
2018
Nowa spółka spin-off na PK

Nowa spółka spin-off na PK

 
Nowa spółka spin-off na PK
Spektronik - tak nazywa się nowopowstała firma powołana przez zarząd INTECH PK w ramach komercjalizacji wynalazku mgr. inż. arch. Szymona Filipowskiego z Wydziału Architektury.

Powstała spółka oferować będzie urządzenia i usługi związane z innowacyjnym systemem laserowego skaningu obiektów architektonicznych. Służy to automatyzacji procesu inwentaryzacji budynków oraz nawet 1000-krotnemu skróceniu czasu związanych z nią pomiarów. Laserowy skaner wyróżnia się łatwością obsługi oraz uniwersalnością zastosowania, dzięki czemu ma duże szanse osiągnąć sukces na rynku branży architektonicznej, budowlanej jak również przy konserwacji budynków.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners