Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

06.07
2017
Nowa specjalność na WIiTCh

Nowa specjalność na WIiTCh

 
Nowa specjalność na WIiTCh
Innowacyjne technologie chemiczne w języku angielskim to nowa specjalność Wydziału Inżynierii i Technologii Chemicznej Politechniki Krakowskiej na rok akademicki 2017/2018 (II stopień).

Rekrutacja letnia dla studentów z zagranicy prowadzona będzie zgodnie z procedurą aplikacyjną na studia II stopnia przez Biuro Współpracy Międzynarodowej. Natomiast w semestrze zimowym odbędzie się nabór studentów z Polski, którzy będą mogli kształcić się w międzynarodowym środowisku.

Pierwszy semestr studiów II stopnia będzie zawierał intensywny kurs z języka polskiego dla cudzoziemców, w tym zajęcia z gramatyki, języka pisanego, komunikacji, słownictwa ogólnego, czytania i rozumienia tekstu oraz słownictwa specjalistycznego, który prowadzony będzie przez doświadczonych lektorów z Międzynarodowego Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej.

Dla 12 najlepszych studentów obcokrajowców, pod warunkiem ukończenie pełnego cyklu kształcenia i otrzymania dyplomu ukończenia studiów, wydział zapewnia miesięczne stypendium w kwocie 1500 zł, na pokrycie kosztów zakwaterowania i utrzymania się cudzoziemców na terenie Polski w okresie związanym z cyklem kształcenia.

Więcej informacji na: www.chemia.pk.edu.pl/ict.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners