Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki - KULTYWATOR
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

02.10
2020
Nowa platforma e-learningowa Delta na PK

Nowa platforma e-learningowa Delta na PK

 
Nowa platforma e-learningowa Delta na PK
Centrum e-Edukacji PK uruchomiło nową platformę e-learningową Delta, która znajduje się pod adresem http://delta.pk.edu.pl

Jedno, by wszystko uprościć
 
Logowanie Pracowników i Studentów Politechniki Krakowskiej, dzięki ścisłej współpracy z Działem Informatyzacji PK, odbywa się przez login i hasło powiązane z O365 (MS Teams). Każdy, kto ma dostęp do Active Directory (DFSPK) ma automatycznie także dostęp do platformy Delta (brak wniosków o zakładanie kont). Dla użytkowników z zewnątrz, np. studentów studiów podyplomowych, uczniów z klas patronackich PK, będą tworzone konta lokalne (Bez DFSPK).
 
Jednocześnie uproszczono procedury administracyjne związane z edycją kursów i poruszaniem się na platformie – bez pisania zbędnych wniosków, bez oczekiwania na ręczną pracę administratorów w kontekście kursu (np. przypisanie dodatkowych współprowadzących).
 
Pomocna dłoń
 
W najbliższym czasie zakładka Dla studentów na stronie Centrum e-Edukacji (http://ced.pk.edu.pl/dla-studentow/)  zostanie uzupełniona o kolejny poradnik, tym razem dotyczący logowania studentów i pierwszych kroków na platformie Delta.
 
CED pracuje także nad stworzeniem nowych tutoriali, ułatwiających poruszanie się pracownikom po platformie. Centrum e-Edukacji zaprasza i zachęca do zakładania swoich kursów na nowej platformie. Służy także pomocą przy ich przenoszeniu z dotychczasowej platformy.
 
Coraz lepsi
 
Delta została wyposażona w nowoczesne narzędzia, które pozwolą wykładowcom w pełni realizować swoje pomysły w ramach kursów. Do dyspozycji na platformie udostępnione zostały chociażby narzędzia rodziny H5P do budowy interaktywnej zawartości HTML5,  edytor wyrażeń algebraicznych Atto i wiele innych. Również sam silnik platformy (Moodle) jest na bieżąco aktualizowany, a cały system oparty jest na nowoczesnym sprzęcie najnowszej generacji, zapewniającym bezawaryjną pracę w warunkach wzmożonej pracy i edukacji zdalnej.
 
Chcąc zapewnić Nam wszystkim wygodę korzystania z nowej platformy, CED prosi o zgłaszanie uwag i propozycji dotyczących zarówno funkcjonowania, jak i wyglądu platformy na adres Centrum e-Edukacji: ced@pk.edu.pl lub bezpośrednio do Administratorów: jakub.dec@pk.edu.pl i michal.dolina@pk.edu.pl
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners