Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Janek Samolyk - Portrait of a drunk tunesmith
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

13.03
2020
Nowa nagroda w ramach Programu Kraków – Miasto Literatury UNESCO

Nowa nagroda w ramach Programu Kraków – Miasto Literatury UNESCO

 
Nowa nagroda w ramach Programu Kraków – Miasto Literatury UNESCO
Kraków jako miasto literatury, które wspiera i promuje wszelkie działalności związane ze słowem pisanym, ustanowiło nową literacką nagrodę. Uchwałę o jej powstaniu stworzyła 11 marca Rada Miasta.
 
Konkurs realizowany będzie w ramach Programu Kraków – Miasto Literatury UNESCO. Jednym z celów tej inicjatywy jest wspieranie przemysłu wydawniczego i sektora książki czyli wydawnictw, drukarń, księgarń czy bibliotek. Działalność tych instytucji byłaby niemożliwa bez udziału pisarzy, redaktorów, tłumaczy i ilustratorów, dlatego to do przedstawicieli tych grup trafią nowe nagrody.
 
Do konkursu przez wydawców będą zgłaszani pisarze, redaktorzy, tłumacze i ilustratorzy, których projekty wydawnicze dotyczą publikacji utworów w formie drukowanej (publikacji może towarzyszyć e-book i/lub audiobook) lub w formie elektronicznej z zakresu literatury pięknej i humanistyki w języku polskim oraz literatury zagranicznej w tłumaczeniu na język polski.
 
W ramach wygranej przewidziany jest tytuł pisarza/ redaktora/ tłumacza/ ilustratora Krakowa – Miasta Literatury UNESCO, dyplom  i nagroda finansowa w wysokości do 30 000 zł. Wysokość nagrody uzależniona będzie od oceny dorobku laureata oraz przedstawionego planowanego budżetu publikacji.
 
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners