Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

The Drums - Money
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.08
2016
Nowa aplikacja podpowie, jak spędzić wolny czas

Nowa aplikacja podpowie, jak spędzić wolny czas

 
Nowa aplikacja podpowie, jak spędzić wolny czas
Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków organizuje w czwartek 25 sierpnia spotkanie z dziennikarzem i podróżnikiem Jarosławem Kuźniarem dotyczące m.in. aplikacji Goforguide. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.30 w Café Artefakt przy ul. Dajwór 3. Wstęp jest bezpłatny.

Aplikacja Goforguide została stworzona z myślą o tych, którzy chcą zostać „osobistymi przewodnikami” lub rozwinąć swoje umiejętności w danej dziedzinie. Po zarejestrowaniu się na platformie można dodawać swoje oraz przeglądać ogłoszenia innych. Wszystko po to, by ułatwić znalezienie ciekawych osób czy wydarzeń, które umilą wolny czas. Jarosław Kuźniar jest pomysłodawcą aplikacji Goforguide.

Przypomnijmy, że Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków to lokalny oddział międzynarodowej, interdyscyplinarnej organizacji studenckiej AEGEE zrzeszającej ok. 13 tysięcy byłych i obecnych studentów w prawie 200 miastach całej Europy. Partnerem organizacji jest Politechnika Krakowska.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners