Mr Z'oob - Moj jest ten kawalek podlogi

Nowa aplikacja podpowie, jak spędzić wolny czas

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków organizuje w czwartek 25 sierpnia spotkanie z dziennikarzem i podróżnikiem Jarosławem Kuźniarem dotyczące m.in. aplikacji Goforguide. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.30 w Café Artefakt przy ul. Dajwór 3. Wstęp jest bezpłatny.

Aplikacja Goforguide została stworzona z myślą o tych, którzy chcą zostać „osobistymi przewodnikami” lub rozwinąć swoje umiejętności w danej dziedzinie. Po zarejestrowaniu się na platformie można dodawać swoje oraz przeglądać ogłoszenia innych. Wszystko po to, by ułatwić znalezienie ciekawych osób czy wydarzeń, które umilą wolny czas. Jarosław Kuźniar jest pomysłodawcą aplikacji Goforguide.

Przypomnijmy, że Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków to lokalny oddział międzynarodowej, interdyscyplinarnej organizacji studenckiej AEGEE zrzeszającej ok. 13 tysięcy byłych i obecnych studentów w prawie 200 miastach całej Europy. Partnerem organizacji jest Politechnika Krakowska.