Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

David Guetta Feat. Sia - David Guetta Feat. Sia - She Wolf (Falling To Pieces) - Radio Edit
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

25.01
2023
Niezwykła wystawa Davida Foxa

Niezwykła wystawa Davida Foxa

 
Niezwykła wystawa Davida Foxa
David Fox jest architektem i artystą, profesorem na University of Tennessee w Knoxville, USA, gdzie uczy projektowania na pierwszym roku studiów oraz na poziomach wyższych. W pracy dydaktycznej, w ramach studia projektowego, kładzie nacisk na projektowanie z wykorzystaniem i implikacją rysunku, malarstwa i nowych mediów.

Na wyższych poziomach kształcenia architektonicznego koncentruje się na problemach dotyczących obszarów śródmiejskich. Projekty te adresowane są do społeczności charakteryzujących się ograniczoną dostępnością do dobrej architektury i designu. Jest dwukrotnym stypendystą Fundacji Fulbrighta i wielokrotnym visiting profesorem na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. David jest licencjonowanym architektem z doświadczeniem zawodowym w Waszyngtonie, Fayetteville w Arkansas i Canton w stanie Missisipi. Prace Davida Foxa wyróżniają się perfekcyjnym warsztatem, przemawiają pomysłowym łączeniem technik i dbałością o detal. W obrazach znajdujemy głębokie doświadczanie, studiowanie i przeżywanie struktur architektonicznych i sztuk. Dla artysty tworzenie obrazów jest sposobem patrzenia na świat – Drawing to See. Przykłada szczególną wagę do linii, naładowanych pewną tajemniczością, budujących ścieżki wyobraźni i wizualną składnię rozumowania i porozumienia. W malowanych i rysowanych opowieściach Foxa dostrzegamy ślady kontemplowania struktury wizualnej miasta: form, kolorów, kształtów, które pozwalają odkrywać i rysować nowe cienie i faktury. 

Wystawa prezentowana jest w dniach od 3 stycznia do 10 lutego 2023 w Galerii Architektury SARP Oddział Kraków przy placu Szczepańskim 6. 

 

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners