Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Maanam - Stoje, stoje
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.03
2022
Nieprzeciętni 2022 – plebiscyt Polskiego Radia Czwórka

Nieprzeciętni 2022 – plebiscyt Polskiego Radia Czwórka

 
Nieprzeciętni 2022 – plebiscyt Polskiego Radia Czwórka
Czwórka szuka ludzi niezwykłych z nietuzinkowymi zainteresowaniami oraz nowatorskimi pomysłami. Kandydatów do plebiscytu „Nieprzeciętni 2022” można zgłaszać od 21 marca do 17 kwietnia 2022 r.

Prosty formularz dostępny na stronie czworka.online może wypełnić zarówno sam kandydat, jak i jego rodzina, przyjaciele, znajomi czy współpracownicy. Ogłoszenie laureata nastąpi 23 czerwca podczas gali finałowej.

Plebiscyt „Nieprzeciętni 2022” ma na celu zaprezentowanie ludzi, którzy w swojej pracy, środowisku, robią rzeczy niebanalne, mają nietypowe zainteresowania, tworzą nieprzeciętne rzeczy. Jednym słowem wszystkich, których można określić mianem wyjątkowych.

Pierwszy etap konkursu ­– nadsyłanie zgłoszeń ­– potrwa do 17 kwietnia 2022 r. Chęć uczestnictwa w plebiscycie można przekazać za pomocą formularza na stronie internetowej Czwórki lub drogą mailową na adres nieprzecietni@polskieradio.pl. Kandydatów mogą proponować przyjaciele, rodzina, znajomi, współpracownicy, zgłaszać się mogą także sami zainteresowani. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wiek pomiędzy 18 a 35 rokiem życia.

Spośród wszystkich kandydatur, kapituła plebiscytu wybierze 10 finalistów i ogłosi ich nazwiska 16 maja 2022 r. W drugim etapie konkursu, to słuchacze wybiorą zwycięzcę spośród szczęśliwej dziesiątki. Od 16 maja do 12 czerwca 2022 r. będzie można głosować na swojego faworyta poprzez stronę czworka.online. Wyniki głosowania i nazwisko „Nieprzeciętnego 2022” poznamy na uroczystej gali finałowej, zaplanowanej na 23 czerwca 2022 r. w Studiu Polskiego Radia im. W. Szpilmana.

W tym roku w skład jury plebiscytu „Nieprzeciętni 2022” wchodzą:

  • Hanna Dołęgowska – Dyrektor – Redaktor Naczelna Czwórki, przewodnicząca Jury, od początku kariery zawodowej związana z Polskim Radiem. W 2017 roku otrzymała prestiżową nagrodę Złoty Mikrofon.
  • Rademenez (Radosław Blonkowski) – Nieprzeciętny 2021, rekordzista Guinnessa z roku 2021 na najdłuższy maraton indywidualnego rapowania, konferansjer z 14-letnim doświadczeniem, muzyk, bboy, beatboxer.
  • Krzysztof Golonka – jeden z najpopularniejszych influencerów sportowych, były mistrz świata w trikach piłkarskich, półfinalista programu Mam Talent.
  • Weronika WRONA Jasiówka – wokalistka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka i producentka pochodząca z Krakowa. Laureatka 5. odsłony konkursu „Wydaj Płytę z Będzie Głośno!”, dzięki któremu ukazała się jej debiutancka płyta „Sen o smaku lukrecji”.
  • Monika Kukla – studentka II roku Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Zarządzanie rekreacją i rozrywką. Członkini Kadry Narodowej w para-narciarstwie biegowym i para-biathlonie. Miłośniczka zwierząt i włoskiej muzyki.
  • Sylwia Majcher – udowadnia, że resztki mają moc i z sukcesem mogą wracać na stół, by robić pyszne wrażenie. Wyłapuje ekościemy, opowiada o niemarnowaniu i wyzwaniach, jakie warto podejmować dla poprawy kondycji swojej i planety.
  • Krzysztof Piersa – terapeuta do spraw uzależnienia od gier komputerowych, Internetu i telefonów komórkowych. Autor poradników profilaktycznych i powieści fantastycznych, youtuber zachęcający do pisania książek, zapalony modelarz figurkowy i stały bywalec sklepów z mangą.
  • Konrad Skotnicki – w Internecie znany jako Doktor z TikToka. Naukowiec zajmujący się chemią i badaniem potencjalnych leków przeciwnowotworowych. Prywatnie aktywista klimatyczny i fan Puszczy Białowieskiej. Po godzinach słucha polskiego rapu.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners