Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Cream - White Room
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

18.10
2017
Niedługo wyniki konkursu „Innovator Małopolski”

Niedługo wyniki konkursu „Innovator Małopolski”

 
Niedługo wyniki konkursu „Innovator Małopolski”
13 listopada poznamy zwycięzców 11. edycji konkursu „Innovator Małopolski”, który adresowany jest do najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw. Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach: startup, firma mikro, mała i średnia. Organizatorem jest Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego.

Do udziału w konkursie zgłosiło się trzydzieści firm, z czego do ścisłego finału zakwalifikowano dziewięć, w których następnie przeprowadzono szczegółowy audyt zgłoszonego produktu lub technologii. Laureatów poznamy 13 listopada o godz. 18.00 na gali, podczas konferencji otwierającej obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce „Spotkania Młodego Biznesu”, w Muzeum „Manggha”.

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkową statuetką oraz prawo posługiwania się prestiżowym tytułem „Innovator Małopolski”. Nagrodzone firmy mogą też liczyć na szeroką promocję na rynku regionalnym, krajowym i zagranicą.

Więcej informacji na: www.innovatormalopolski.pl.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners