Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

10.01
2018
Niebo bez tajemnic!

Niebo bez tajemnic!

 
Niebo bez tajemnic!
W roku bieżącym będzie można obserwować trzy częściowe zaćmienia Słońca oraz dwa zaćmienia księżyca. O tym, co zobaczymy na niebie, pisze dr Tomasz Ściężor z Politechniki Krakowskiej w „Almanachu Astronomicznym na rok 2018”.

Almanach jest kontynuacją „Kalendarza astronomicznego” wydawanego w latach 1992-2008 przez Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii, którego autorem jest dr Ściężor. Od 2015 roku wydawcą zostało Polskie Towarzystwo Astronomiczne, zrzeszające zawodowych astronomów.  

 Publikacja zawiera m.in. wschody i zachody Słońca oraz księżyca na każdy dzień, dane na temat planet, planetoid, meteorów i komet. Almanach jest dostępny bezpłatnie do pobrania na stronie internetowej Uranii.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners