Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Klaus Mitffoch - Strzezcie sie tych miejsc
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

20.11
2017
Niebawem Targi Bożonarodzeniowe

Niebawem Targi Bożonarodzeniowe

 
Niebawem Targi Bożonarodzeniowe
Już wkrótce w Krakowie będzie można poczuć prawdziwy, świąteczny klimat. Pod koniec listopada na Rynku Głównym staną setki sklepików, będących częścią kolejnych Targów Bożonarodzeniowych.

Odwiedzać specjalnie przygotowane kioski i sklepiki będzie można w dniach 24 listopada - 26 grudnia.  Kraków ugości wystawców nie tylko z Polski, ale również z Litwy, Ukrainy, Słowacji, Holandii, Węgier, Niemiec i Wielkiej Brytanii.  

Jak co roku, kupcy oferować będą szeroką gamę świątecznych upominków. Ręcznie malowane bombki, stroiki świąteczne i wyroby witrażowe to tylko niewielka część tego, co się tam znajdzie. Warto również pamiętać o tradycyjnym świątecznym grzańcu oraz wielu innych specjałach - pierogach, potrawach z grilla, tradycyjnym żurku czy tradycyjnej pajdzie chleba ze smalcem.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners