Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Blink-182 - Stay Together For The Kids
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

04.08
2022
NCBR: "Przyszłość dzieje się u nas"

NCBR: "Przyszłość dzieje się u nas"

 
NCBR: "Przyszłość dzieje się u nas"
Znamy już pierwsze efekty naszych konkursów „Uczelnia dostępna” i „Centrum wiedzy o dostępności”. To inicjatywy, które obejmują wsparciem m.in. likwidację wszelkiego rodzaju barier w dostępie do studiów oraz wprowadzenie do programów nauczania działań zapewniających ich dostępność dla studentów z niepełnosprawnościami.

W takich projektach liczy się przede wszystkim otwartość na drugiego człowieka oraz jego potrzeby.

 

– Dostępność uczelni – a mówię to także z pespektywy doświadczonego nauczyciela akademickiego – to warunek sine qua non, jeśli chcemy myśleć o społeczności akademickiej jako o wspólnocie – zwraca uwagę dr Remigiusz Kopoczek, dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

 

Zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, w nowej unijnej perspektywie finansowej Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 pomoże w likwidowaniu barier w dostępie do nauki i poprawie jakości edukacji akademickiej.

 

więcej na: https://www.gov.pl/web/ncbr/

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners