Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

PASSION PIT - Take A Walk
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

22.11
2016
Naukowcy z PK wśród laureatów ERANet-LAC

Naukowcy z PK wśród laureatów ERANet-LAC

 
Naukowcy z PK wśród laureatów ERANet-LAC
Jak poinformowało Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, projekt naukowców z Politechniki Krakowskiej znalazł się wśród 26 najlepszych i wybranych do dofinansowania przez międzynarodowy panel ekspertów II konkursu ERANet-LAC, obejmującego Amerykę Łacińską, Karaiby i Europę.

Politechnika Krakowska rozwinie technologię przyjaznych dla środowiska kompozytów geopolimerowych wzmacnianych włóknami odpadowymi. Spośród 26 laureatów ERANet-LAC osiem z nich to przedsięwzięcia z udziałem polskich wnioskodawców, obok Politechniki Krakowskiej to m.in. Politechnika Wrocławska i Łódzka. Dzięki sukcesowi w konkursie Polacy będą pracować m.in. nad energią odnawialną i recyklingiem odpadów.

Do drugiego konkursu ERANet-LAC: Latin America, Caribbean and European Union, którego celem jest wyłonienie i finansowanie projektów badawczych obejmujących zagadnienia z zakresu: bioróżnorodność i zmiana klimatu, bioekonomia, energia, zdrowie oraz ICT, złożono w sumie 170 wniosków.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners