Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

24.04
2020
NASA zaprasza w kosmiczną podróż

NASA zaprasza w kosmiczną podróż

 
NASA zaprasza w kosmiczną podróż
NASA – projekt „NASA at Home” to projekt łączący naukę i technologię z rozrywką, przeznaczony dla osób w każdym wieku, laików oraz naukowców, dzięki któremu każdy będzie mógł wybrać się w międzygwiezdną podróż, a także z bliska przyjrzeć się pracy agencji kosmicznej.
 
Na oficjalnej  stronie projektu udostępniono m.in. wycieczki w rozszerzonej rzeczywistości,  za pomocą których można zwiedzić takie miejsca, jak system gwiezdny TRAPPIST-1, Międzynarodową Stację Kosmiczną czy Centrum Kontroli Operacji Teleskopu Hubble’a. W darmowych zbiorach udostępniono też e-booki, podcasty, filmy dokumentalne i zdjęcia prezentujące Ziemię i inne planety Układu Słonecznego,  aplikacje, przenoszące  użytkownika na pokład statku kosmicznego, a także plakaty, które pobrać można w wysokiej jakości, a nawet samemu pokolorować. Na stronie sprawdzić można nawet, co widział Teleskop Hubble’a w dniu swoich urodzin

Osoby zajmujące się eksplorowaniem kosmosu zawodowo lub hobbystycznie, mogą wziąć udział badaniach i pomóc naukowcom NASA m.in. w poszukiwaniu nowych planet i brązowych karłów, śledzeniu zmian na Ziemi, które związane są ze zmianami klimatu czy przyłączyć się do misji Juno.  Udostępniono sporo materiału edukacyjnego i gier dla uczniów oraz studentów.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners