Soundgarden - Black Hole Sun

Najpiękniejsze polskie kolędy chóralnie

4 stycznia 2018 r. o godz. 19.30 w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się koncert „Śpiewaj z nami. Kolędowanie z krakowskimi chórami”. Wystąpi m.in. Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata”

Bezpłatne wejściówki można pobrać w trzech punktach InfoKraków: Pawilon Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2; Sukiennice, Rynek Główny 1/3 i przy ul. św. Jana 2 oraz na portalu Evenea (wejściówki do pobrania online).

W koncercie 4 stycznia 2018 r. wystąpią: Akademicki Chór Politechniki Krakowskiej „Cantata”, Chór ASP Cantus Firmus, Chór Capelli Cracoviensis, Chór Filharmonii Krakowskiej, Chór Mariański, Chór Męski Agricola Krakowskiego Środowiska Akademickiego, Chór Polskiego Radia, Chór Uniwersytetu Ekonomicznego W Krakowie „Dominanta”, Chór Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, oktet wokalny OCTAVA ensemble, Rzemieślnicze Towarzystwo Śpiewackie Hasło im. dr Henryka Jordana, Chór „Hejnał”, Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia oraz Joanna Radziszewska - sopran, Lidia Jazgar - prowadzenie, Francesco Bottigliero - dyrygent.