Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Godsmack - The Enemy
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

05.05
2020
Najbliższe wydarzenia w E-Kinie Pod Baranami

Najbliższe wydarzenia w E-Kinie Pod Baranami

 
Najbliższe wydarzenia w E-Kinie Pod Baranami
Zapraszamy na cykl wydarzeń online, które odbędą się w tym tygodniu w E-kinie Pod Baranami.
 
We wtorek, 5 maja zapraszamy licealistów na pokaz nominowanego do Oscara dokumentu Kraina miodu. Ten surowy, a jednocześnie delikatny obraz kruchej równowagi między ludzkością a przyrodą stanowi kolejny dowód na błyskawicznie zanikający styl życia oraz imponującą siłę pewnej niezwykłej kobiety. Po seansie na e-kinopodbaranami.pl – dyskusja online!
Szczegóły na Facebooku: SMAK - Spotkania Młodych Amatorów Kina.
 
środa, 6 maja, godz. 19.00
W środę, 6 maja, zapraszamy na wieczór islandzki. O godz. 19.00, w wirtualnej sali Kina Pod Baranami (na e-kinopodbaranami.pl) rozpoczniemy domowy seans nominowanego do Oscara filmu Biały, biały dzień, a po nim spotkamy się na dyskusji online, podczas której połączymy się z przewodnikiem po Islandii oraz z mieszkającymi tam Polakami.
 
czwartek, 7 maja, godz. 21.00
W pierwszy czwartek maja zapraszamy na pokaz prezentowanego m.in. na Sundance Film Festival filmu Asystentka - inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami historii młodej i ambitnej kobiety, która musi zmierzyć się z wpływowym producentem filmowym. Po seansie na e-kinopodbaranami.pl – dyskusja online!
Szczegóły na Facebooku: Studencki Nocny Klub Filmowy.
 
sobota, 9 maja, godz. 19.00
W sobotę, 9 maja, o godz. 19.00, na platformie E-Kino Pod Baranami odbędzie się pokaz specjalny filmu Nędznicy w reżyserii Ladja Ly. Seans w wirtualnej sali Kina Pod Baranami będzie jedyną okazją, aby w najbliższym czasie obejrzeć film online.
 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners