Bruce Springsteen - We Take Care Of Our Own

Nagrody Miasta Krakowa dla dyplomantek PK

Rita Łabuz i Joanna Wojtuń z Politechniki Krakowskiej zostały laureatkami tegorocznej edycji Nagród Miasta Krakowa, w kategorii Prace Dyplomowe. Nagrody wręczono 30 listopada.

Nagrody Miasta Krakowa mają tradycję sięgającą XVI wieku. Od 1994 roku są przyznawane przez prezydenta Krakowa, w uznaniu osiągnięć i dokonań, mających związek z miastem.  Laureatki ukończyły Wydział Architektury PK.  Zwycięskie prace dyplomowe mają duże znaczenie dla przestrzeni miejskiej, prezentując odważne i kreatywne pomysły na jej efektywne zagospodarowanie. Szczegóły znajdziecie na głównej stronie uczelni.