Politechnika Krakowska
Radio Nowinki

słuchaj nas online

aktualnie gramy:

Radio Nowinki PK - Poranek w Nowinkach
  

napisz do nas

Radio Nowinki
DS3 "Bartek"
ul. Skarżyńskiego 7/6
31-866 Kraków

tel.: 12 648-25-71
e-mail: nowinki@pk.edu.pl
gg: 5430823 

 

Obserwuj nas na:

Radio Nowinki na FacebookuRadio Nowinki na Instagramie

 

ZOSTAŃ JEDNYM Z NAS !!

Już teraz zgłoś się do nas i naucz się radiowego fachu. Zdobądź cenne doświadczenie i staż pracy. Napisz na nasz adres e-mail lub na FB lub przyjdź w poniedziałek o 20:00 na spotkanie radiowe w naszej siedzibie.

 

 

Klub Kwadrat

 

Galicja Productions

newsy

28.06
2017
Nagroda Siemensa dla dr. inż. Marka Dudzika

Nagroda Siemensa dla dr. inż. Marka Dudzika

 
Nagroda Siemensa dla dr. inż. Marka Dudzika
Dr inż. Marek Dudzik z Politechniki Krakowskiej został jednym z laureatów XXII edycji Konkursu o Nagrodę Siemensa przyznawaną od 1995 r. Doktor Dudzik jest absolwentem Politechniki Krakowskiej i asystentem naukowo-dydaktycznym Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej PK.

Naukowiec został nagrodzony za pracę doktorską pod tytułem „Analiza możliwości ograniczenia składowej przemiennej momentu elektromagnetycznego w silniku ASM sterowanym wektorowo w napędach trakcyjnych”. Dr inż. Marek Dudzik jest laureatem nagrody w konkursie Najlepszy Dydaktyk 2016 na kierunku elektrotechnika. Jego zainteresowania to: elektrotechnika, sieci neuronowe, napędy elektryczne, automatyka i pojazdy elektryczne.

 
 
« powrót
 


 Facebook    Instagram      Poliechnika Krakowska    GALERIA  RADIOWA    Nasza Politechnika    Klub Kwadrat                                                                       © Copyright 2011 

Powered by OpenPartners