Foo Fighters - Wheels

Nagroda Ministra dla naukowców z PK

Zespół naukowy z Instytutu Architektury Krajobrazu na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej otrzymał Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za przygotowanie podręcznika akademickiego pt. „Projektowanie ogrodu. Zbiór zadań z projektowania zintegrowanego dla studentów architektury krajobrazu”.

Nagrodę w kategorii osiągnięcia dydaktyczne otrzymały: dr hab. inż. arch. Agata Zachariasz, prof. PK (dyrektor Instytutu Architektury Krajobrazu WA PK), dr inż. arch. Izabela Sykta, mgr inż. arch. mgr inż. arch. krajobrazu Joanna Szwed, mgr inż. arch. krajobrazu Martyna Klimkiewicz-Kozak.

Nagrodzony podręcznik powstał do nauki przedmiotu Projektowanie zintegrowane II - ogród prywatny, realizowanego w 2 semestrze I roku studiów na kierunku architektura krajobrazu na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej.